
Пазл конструктор дерев'яний 3D ⁇ Велика головоломка
370 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 15017
Дуже велика дерев'яна головоломка, яка складається з 315 елементів фанери 3 мм, водночас має дуже великий розмір 52 см завдовжки 36 см. завширшки й 14 см заввишки. Під час складання дерев'яного пазла 3D Вам нема потреби використовувати клейові матеріали, оскільки всі пазли з фанери дуже щільно поєднуються один з одним. Якщо Ви купите цю дерев'яну конструкцію пазлів, то залишитеся дуже задоволені, оскільки проведете свій час разом із сім'єю, швидко скоротієте дозвілля і повірте нам, отримаєте масу позитивних емоцій.
3Д дерев'яний пазл конструктор постачається разом зі складаною схемою, що неабияк спростить сам процес складання.
- Розвиваєте дрібну моторику.
- Формуєте грамотне мислення, сприяючи поетапному збиранні дерев'яного пазла.
- Дитина матиме гарний настрій.
- Самостійне рішення поставленого завдання, щоб досягти кінцевого результату.
Основна перевага дерев'яного конструктора:
- Без використання клею.
- Якісне лазерне різання.
- 315 елементів пазла.
- Схема збирання.
- Вологостійка фанера 3 мм.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wooden Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Вікова група | Від 5 років |
| Кількість складових елементів | 315 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика | Архітектурні споруди |
| Тип | Пазл |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Кількість деталей | 77 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Довжина | 52 см |
| Ширина | 36 см |
| Висота | 13 см |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 335 мм |
| Ширина упакування | 210 мм |
| Висота упаковки | 30 мм |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
- Ціна: 370 ₴
- Спосіб упаковки: Поліетиленове паковання







